Який вибрати сигвей. Міні і максі сигвей, в чому різниця

Авиаперевозки спортсменов и болельщиков

Один з найбільш економічних видів транспорту це сигвей.

Він підходить для поїздок по місту, прогулянок у парку, виставок, стадіонів, торговельних центрів, аеропортів. Пересування на даному виді транспорту прискорює пересування, адже не дарма в Японії його використовують навіть бізнесмени, використовують для поїздок по виробництву. То який можна вибрати сигвей для себе і своїх близьких, щоб доставити максимум задоволення від поїздки?

Вибираємо сигвей

 

Спочатку потрібно вирішити, на яку суму здатні витратитися при покупці. Є оригінальні моделі з Америки, а є китайські аналоги. Китайські аналоги нітрохи не гірше і мають відмінну якість. По парку і торговому центру можна використовувати для поїздок малятко: mini Robot Hoverbort. Дана модель управляється колінами, проте, це на любителя.

Краще придбати Hoverbort G9, який вважається позашляховиком серед моделей сігвеїв. Великі колеса відмінно долають складні перешкоди, а вага в 45 кілограм досить солідна.

З швидкісних моделей можна відзначити mini pro black Ninebot, який може розвивати 28 км на годину. Крім цього даний сигвей може проїхати до 40 км без підзарядки.

В середньому можна придбати моделі за ціною за 20 тисяч гривень і більше наворочені, які синхронізуються зі смартфоном.

Перевага сігвея перед іншими видами продукції

 

-Надзвичайне задоволення від відчуттів при катанні;

Читайте также:  Состоялась презентация французской велокоманды Cofidis

-Легкість і простота в управлінні;

-Дисплей, на якому видно все маневри;

– Зручний пульт управління, який до того ж може служити протиугінною сигналізацією;

-Екологічність продукції.

Якщо потрібна економічність, то можна придбати китайську модель. Коли необхідний престиж, то придбайте Американську модель.

На що звернути увагу при виборі

-На міцність деталей;

-Міцність корпусу і вантажопідйомність;

-Потужність сігвея і ємність акумулятора мають велике значення;

-Проходімость дуже важлива для поїздок в сільській місцевості або лісі.

 

Частные перелеты на мероприятия

Вулицями і в приміщенні немає необхідності вибирати потужну модель з високою прохідністю. Тут можна обійтися стильним виконанням і невеликими габаритами. Можна вибрати складну модель, яка дозволить перевозити сигвей з місця на місце.

Сігвеї можна зустріти на парковках і в готелі, аеропортах і складах. Модель дозволяє пересуватися по магазину або виробництву.

 

Стильний вигляд або потужність?

Найстильнішою моделлю можна вважати Xiaomi Ninebot mini. Вона має магнієвий корпус і розвиває швидкість до 16 км. Крім цього він має надзвичайно красивий дизайн, що відрізняє його від інших моделей.

Потужним сігвеях Segway х2 SE пишаються багато власників, адже він може йти зі швидкістю 20 кілометрів на годину, важить 54 кілограми і може витримати власника вагою до 117 кг. При їзді по пересіченій місцевості він не втрачає можливості пересуватися і може пройти 19 км. Якщо буде рухатися по рівній дорозі, то зарядки вистачить на 32 км.

Читайте также:  Типичные проблемы с гироскутером и методы их решения

Різниця між гіроскутером і сігвеєм

У порівнянні з гіроскутерами сігвей здається гігантом, однак їм набагато легше управляти за рахунок того, що він обладнаний кермом. Правда через велику вагу і обсяг доведеться шукати йому стоянку, якщо хочеться залишити поблизу. Не вийде носити сигвей на собі, так, як це можна зробити з гіроскутером. Однак великий діаметр коліс дозволяє сігвею бути прохідним, він може використовуватися на будь-якій місцевості і на ньому навіть можна влаштувати імпровізовані гонки. Однак висока вартість і досить велика вага зупиняють молодь від покупки даного засобу. Їм більше до душі гіроскутери.

 

 

 

На що звертаємо увагу, коли вибираємо сігвей

-Для поїздок по пересіченій місцевості дивимося на колеса великого діаметра і витривалий акумулятор;

-Для пересування в місті можна вибрати невеликі моделі стильного виконання, які можна синхронізувати зі смартфоном;

-При пересуванні в аеропорту, на складі краще підбирати модель, яка витримує велику вагу і має міцний компас, адже люди бувають різними за комплекцією

-Для дітей і підлітків можна вибрати гіроскутер, їм буде керувати простіше, і не треба буде носити тяжкості.

Читайте также:  Первый велозаезд после зимы

 

Сігвей нагадує сучасний самокат, який за рахунок акумулятора дозволяє пересуватися по місту швидше, ніж пішоходи. Так як сигвей розвиває пристойну швидкість, то потрібно бути гранично обережним, щоб не пошкодити інших учасників руху.

Завдяки джойстику можна залишати сигвей на парковці і поставити на сигналізацію, однак у дворі цього робити явно не варто, можуть викрасти.

 

Переваги

Маневреність, компактність, зручність і легкість в управлінні роблять дану модель відмінним супутником людини в місті і за його межами. Це можливість цікаво і не нудно відпочити з друзями і навіть використовувати в роботі.

Невелика швидкість дозволяє швидко пересуватися, але в той же час оберігає власника від травми, адже при 20 км на годину навіть впавши з сігвея неможливо розбитися.

Сучасні моделі мають зручне кермо управління, панель з показниками швидкості і заряду акумулятора, іншими параметрами. Також товар може бути забезпечений фарою, відбивачами і навіть сигналом, якщо покупець захоче їх придбати. Колірна гамма трохи обмежена і пропонує чорні і білі кольори, але для поїздок по бездоріжжю краса особливо і не потрібна. Обов’язково придбайте набір екіпіровки для катання, вона допоможе вберегти руки і голову при падінні.

admin