«Мерседес» – велосипед і знахідка для спортсменів, дітей і навіть принцес

Авиаперевозки спортсменов и болельщиков

Турбота про екологію, урахування сучасних тенденцій, потреба до постійного розвитку підштовхнули легендарний концерн «Мерседес» до створення власної лінійки двоколісних транспортних засобів. Минуло 6 років з тих пір, коли німецький автогігант запропонував покупцям кілька моделей мотоциклів.

Фахівці винайшли новий вид велосипеда? Ні, вони надали індивідуальність і лиск традиційній моделі (звичні риси улюбленої багатьма «залізяки» дізнатися легко), в якій поєднуються відмінні технічні якості елітного виробу, чудова аеродинаміка із зовнішньою красою:

-маса дорослих велосипедів – 16 кг;

-максимально допустиме навантаження – 130 кг;

-якщо ростовка велосипеда дорівнює 165-195 см – це нескладаний варіант; 155-185 – складаний;

-седло шкіряне, регулюється по горизонталі і вертикалі;

-регулювання навантаження виконують за допомогою передніх вилок;

-передній перемикач – 3 варіанти швидкості, задній перемикач – 8;

-лиття посилені алюмінієво-магнієві диски;

-колеса ударопоглинаючі, з високоякісної гуми;

-комплект велосипедних крил виготовлений з литого нейлону.

 

Цікаво! Конструктори «МБ» використовували для створення велосипеда ексклюзивний зовнішній дизайн і передові технології:

-Роботизовану 8-ми ступінчасту коробку передач.

-Сенсорний датчик, що включає габаритні вогні.

-Міцну і легку раму з алюмінію;

Читайте также:  Отправляемся в путешествие

-Японську вилку для амортизації і перемикачі передач від фірми-виробника «Shimano» (виготовлені за технологією «Кібер-Нексус»).

-Задню пневматичну підвіску у гірських байків обладнали системою гасіння ударів «Swiss», а шосейні типи – легкими колесами і карбоновою рамою.

-В задню муфту інтегрували роликові гальма з функцією блокування руху, так як велосипед має режими руху в 24, 27, 30 швидкостей.

Потужні і полегшені, такі засоби пересування покликані задовольняти капризи самих вибагливих любителів комфортної їзди. Двоколісні «мерси» діляться на 3 групи:

 

-Хардтейли. Мають класичний варіант рами. Оснащуються литими дисками і універсальними покришками, дисковими гальмами. Велосипедисти можуть кататися по різним типам доріг – від міського асфальту до лісових грунтовок. Швидкі гонки (трансмісія має 24 або 27 швидкостей) забезпечує надійна передня вилка.

Частные перелеты на мероприятия

 

Важливо! Робити стрибки з великої висоти можна, інакше техніка стане купою металобрухту. Це пов’язано з тим, що велосипеди все-таки мають 1 мінус – велику жорсткість дискових коліс.

 

-Складні «двопідвіси». Саме 2 осьові підвіски забезпечують сідокові подолання купин і ям без синців і шишок. Рама байка складається одним рухом руки, дозволяючи власнику «все своє носити з собою» в ліфті, магазині, кафе. Дуже зручно!

Читайте также:  Велосипеды Dahon - это прекрасный вариант скорости и креативности

-Дитячі велосипеди. Для хлопців 3-6 років. У них передбачена безпечна рама великої міцності. Комплектується 2 додатковими коліщатками (для рівноваги).

 

Відсутність великого асортименту «МБ» компенсується їх достоїнствами:

-дитячий велик при знятті вузла приводу легко перетворюється в самокат;

-можна індивідуально підібрати потрібне число швидкостей;

-величезний вибір литих дисків з алюмінію під касету;

-спортивні марки мають діаметр колеса в 29 дюймів;

 

Популярні марки (незважаючи на високу ціну): біговел для початківців, дитячий велосипед «Mercedes-Benz Kidsbike» і «Франція», спортивний «Mercedes-Benz Fitness Bike» (без литих дисків), шосейний варіант «Mercedes-Benz Trekking Bike», для гірських поїздок беруть «Mercedes-Benz Mountain Bike».

Вартість 2-х колісного транспорту, виробленого концерном «Мерседес», ніколи не буде розрахована на масового споживача, це дорогий у всіх сенсах товар. Нижній ціновий поріг (в рублевому еквіваленті) приблизно такий:

 

– «Mercedes-Benz Rennrad» – € 2 822,98;

– «Mercedes-Benz Trekking Bike» – € 1 129,47;

– «Mercedes-Benz Fitness Bike» – € 949,32;

Читайте также:  Двойной успех молодых французов на Кубке мира по велокроссу

– Дитячий велосипед – € 357,85;

– «Mercedes-Benz Trekking Bike 28» – € 948,37.

 

Такий фінансовий список нагадує вартість крил або шасі від літака, тому до вибору «подарунка» необхідно підходити ретельно. Це нескладно зробити самостійно: треба роззутися і виміряти зріст. Потім виміряти довжину ноги від паху до підлоги. Отриманий результат * на 0,66 для шосейного байка (* 0,57 для гірського). Остаточне число дорівнює ростовці в сантиметрах.

Цікаво! Велосипед теж має «ростовку», тобто розміри рами в сантиметрах або в умовних позначеннях. Збіг отриманого математичного розрахунку дозволить придбати техніку «по фігурі».

Велосипеди «Мерседес» будуть відмінним вибором для заможної категорії трудящих. Двоколісні моделі від відомого автомобільного бренду ідеально підходять за своїми технічними характеристиками для поїздок на відпочинок, спортивних змагань і сімейних подорожей.

admin